Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 жовтня 2018 року

19 жовтня 2018 року, в м. Бориспіль відбувся другий семінар на тему «Нематеріальна культурна спадщина: ідентифікація, дослідження та популяризація».

Захід організовано управлінням культури національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Комунальним закладом Київської обласної ради «Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи», за сприяння та підтримки  Управління культури, молоді та спорту Бориспільської міської ради.

Робота семінару була сфокусована на таких питаннях: роль і місце місцевих громад в ідентифікації, інвентаризації, документуванні проявів нематеріальної культурної спадщини, значення носія нематеріальної культурної спадщини, а також питань охорони та збереження нематеріальної культурної спадщини. Жвавий інтерес викликали проблеми дотримання авторського права у сфері нематеріальної культурної спадщини.

Мета серії семінарів - підвищення рівня обізнаності у сфері НКС, як визначено в статті 14 Конвенції ЮНЕСКО про охорону нематеріальної спадщини, що акцентує увагу саме на питаннях обізнаності.

У межах семінару відбулося неформальне спілкування керівника Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи Тамарою Михайлівною Негодою з майстринею яка виготовляє ляльки-мотанки Оленою Іванівною Кравчун.

Очікуваним наслідком цього та решти семінарів є створення мережі «помічників», до якої планується залучити багато зацікавлених осіб і організацій, насамперед, представників місцевих громад, практиків та активістів, незалежно від освіти, соціального стану, професії.

19 жовтня 2018 року, в м. Бориспіль, новини області

<< Назад