Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 жовтня 2018 року

10 жовтня 2018 року в управлінні культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації відбулося засідання Комісії з розгляду питань щодо присудження Київської обласної літературної премії ім. Григорія Косинки. 

На розгляд Комісії було представлено книги таких авторів: 

  • збірка поезій «Сто ронделів» Ніни Ігнатенко;
  • поезії Вадима Косьміна;
  • книга «Сага про киян» Тетяни Кудінової;
  • збірка поезій «Сувій дороги» Петра Розвозчика;
  • роман «Ловець вітру» Сергія Саєнка;
  • художньо-документальні оповіді «Час мужності».

Відповідно до положення Київська обласна літературна премія імені Григорія Косинки присуджується розпорядженням голови Київської облдержадміністрації, враховуючи подання Комісії з розгляду питань щодо присудження Київської обласної літературної премії ім. Григорія Косинки. Лауреат премії отримує диплом, нагрудний знак та грошову винагороду.

У результаті обговорення представлених книг, а також таємним голосуванням Комісією визначено претендента на присудження Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки роман «Ловець вітру» Сергія Саєнка. 

Пригодницько-психологічний роман «Ловець вітру» Сергія Саєнка став помітним явищем у культурному житті Київщини та України. Твір відзначається високою художньою майстерністю, утверджує важливість загальнолюдських та духовних цінностей в житті кожної людини. В романі психологічно тонко виписані постаті та вчинки не тільки головного героя Корнія, а й інших героїв, кожен з яких є надзвичайно цікавою особистістю. Автор роману показав себе тонким психологом і знавцем найпотаємніших порухів людської душі, що є причиною найнесподіваніших вчинків героїв твору.

Сергій Миколайович Саєнко народився 25 серпня 1958 року. Має дві вищі освіти, ліквідатор аварії на ЧАЕС І категорії, полковник, член Національної спілки письменників України. Сергій Миколайович проживає у місті Боярка. У своєму доробку він має надруковані оповідання «Конверсія», «Доказ», поему «Два Тараси», численні вірші. Письменник є переможцем та лауреатом багатьох міжнародних і всеукраїнських літературно-поетичних конкурсів. 

Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації щиро вітає переможця конкурсу - претендента на присудження Київської обласної літературної премії імені Григорія Косинки Сергія Саєнка та бажає йому подальших творчих успіхів.

Київська обласна літературна премія ім. Григорія Косинки премія косинки новини

<< Назад