Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

04 жовтня 2018 року

В управлінні культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації з 01 жовтня 2018 року розпочато оцінювання службової діяльності державних службовців, які займають посади категорій «Б» і «В».

оцінювання службової діяльності державних службовцівНа виконання Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про державну службу», постанови Кабінету Міністрів України від 23 серпня 2017 року № 640 «Про затвердження Типового порядку проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 29 серпня 2018 року № 208-18 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо визначення результатів службової діяльності державних службовців, які займають посади державної служби категорій «Б» і «В»» в управлінні культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації з 01 жовтня 2018 року розпочато оцінювання службової діяльності державних службовців, які займають посади категорій «Б» і «В».

 Відповідно до Наказу управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації від 26.09.2018 № 114 –к було визначено строки проведення оцінювання.

02 жовтня 2018 року головним спеціалістом відділу фінансово-економічної та роботи з персоналом управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Гавлицькою Н.В. було проведено навчання для державних службовців управління щодо процедури оцінювання.

<< Назад