Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 серпня 2018 року

В Борисполі відбувся обласний захід «Рівні права-рівні можливості»

30 серпня 2018 року в Бориспільському міському будинку культури відбувся обласний захід щодо інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини «Рівні права-рівні можливості» .

Новини за 31 серпня 2018 року Новини за 31 серпня 2018 року
Організаторами виступили Управління культури, національностей та релігій та Служба у справах дітей та сім’ї Київської обласної державної адміністрації за участю керівництва міста Бориспіль, представників Міністерства культури України, Міністерства соціальної політики, Міжнародної Благодійної Організації «Ромський Жіночий Фонд «Чіріклі», Ради національних спільнот України, координаторів проектів Національних меншин та ромів Ради Європи та ромської спільноти.

На думку організаторів, сьогодні перед Україною стоїть важливе завдання: створення належних умов для захисту та інтеграції в українське суспільство ромської національної меншини, забезпечення рівних можливостей для її участі у соціально-економічному та культурному житті держави, саме це і було головним завданням заходу.

Новини за 31 серпня 2018 року Новини за 31 серпня 2018 року
Обласний захід «Рівні права-рівні можливості» був поділений на два блоки: інформаційно-аналітичний та мистецько-розважальний. В межах роботи інформаційної частини заходу були обговорені напрацювання та досягнення в сфері інтеграції в суспільство ромської національності в Київській області та боротьби з різними формами дискримінації (зокрема механізмів подолання гендерної нерівності) . Організаторами були підготовлені тематичні буклети для ромської спільноти.

Мистецько-розважальна частина заходу передбачала виступи почесних гостей та концертну програму ромських колективів. Ігор Подолянець відзначив, що національні меншини історично є невід’ємною частиною суспільства і збагачують його своєю самобутністю та культурою, тому забезпечення їхніх прав є однією з основ громадянської злагоди в суспільстві. Кульмінацією заходу стало проведення благодійної акції «Рюкзачок для знань», в межах якої були вручені шкільні рюкзаки та приладдя дітям.

За сприяння Ради національних спільнот України глядачів концертної програми чекали виступи заслуженого артиста, діяча естрадного мистецтва України Романа Коржова та циганського ансамблю «Ромен». На завершення - виступив заслужений артист України, мультиінструменталіст, продюсер, композитор, режисер-постановник, співак – Петро Чорний.