Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

18 вересня 2018 року

Управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації взяв участь у XII Міжрегіональній виставці-турсалоні «Відпочивайте на Полтавщині», яка відбулась 14-15 вересня 2018 року у м.Полтава.

У роботі виставки-турсалону взяла участь головний спеціаліст управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації Остапенко Н.В., а також представники Хмельницької, Харківської, Донецької, Сумської, Кіровоградської, Житомирської та Дніпровської областей. 

ХІІ Міжрегіональну виставку-турсалон «Відпочивайте на Полтавщині» організували в рамках ІІ Міжнародного фестивалю патріотичного документального кіно «КіноДок»

У межах проведення XII Міжрегіональної виставки-турсалону «Відпочивайте на Полтавщині» відбулося засідання круглого столу за участю директора Департаменту туризму та курортів Міністерства економічного розвитку і торгівлі - Сердюк О.В.

Напередодні, гості здійснили поїздку Полтавщиною до смт. Козельщини, де відвідали Жіночий монастир (1981 року заснування) із чудотворною іконою Богородиці.

У м. Горішні Плавні, Полтавської області - пройшла екскурсія до текстильної фабрики "ТІКО". Найцікавішою було поїздка з метою промислового туризму - екскурсія на Швейцарське ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО "FERREXPO" (Полтавське ГЗК).Місце - місто Горішні Плавні (Полтавська обл.) Кар'єр - 6000 м. Працівників - 8000 чол.

Полтавщина - привабливий регіон для туристів. 

Як зазначив заступник голови Полтавської облдержадміністрації Микола Білокінь, в області є на що подивитися. Це Диканька, Опішня, Більське Городище, Сорочинці, парки та заповідники, а також під час урочистостей на центральній площі міста вручив Подяки Полтавської ОДА усім учасникам події.

Полтавщину та Київщину поєднують давні ділові та дружні відносини у різних галузях, в т.ч. туристичній.


Засідання круглого столу за участю Сердюк О.Впромисловий туризм у м. Горішні Плавні, Приватне підприємство "Fererexpo"