Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

9 липня 2018 року

04-05 липня в КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" (директор: М. П. Зніщенко), в рамках Договору про співпрацю з Київським обласним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді
(в.о. директора: Л. Г. Калгіна), було проведено тренінг спеціалістів районних, міських Центрів соціальних служб для сімей, дітей та молоді та спеціалістів цих служб ОТГ Київської області з питань:
підвищення виховного потенціалу прийомних батьків-вихователів; методика первинного
відбору кандидатів у патронатні вихователі.

Проблеми виховання дітей та молоді, формування здорової сім'ї - це ті обопільно-дотичні питання, де свої зусилля можуть об'єднати соціальні служби і бібліотеки. Для документного забезпечення тренінгів КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей" було підготовлено відкритий перегляд літератури "Родина", "Рід", які слова святі! Вони потрібні кожному в житті!"

У бібліотек та служб районного, міського рівня та ОТГ напрацьовано значний досвід спільної роботи та партнерства у позитивному вирішення актуальних питань сім'ї, дітей та молоді. Спільна діяльність в цій площині була і буде постійною і завжди в центрі уваги.

Київська обласна бібліотека для дітей Київська обласна бібліотека для дітей

<< Назад