Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 липня 2018 року

11 липня у Органному залі м. Біла Церква у дружньому, родинному, колі відбулася урочиста церемонія нагородження  аматорів народного мистецтва Київщини.

церемонія нагородження  аматорів народного мистецтва КиївщиниПривітала  всіх присутніх директор КЗКОР «КОЦНТКОР» Тамара Михайлівна Негода  та вручила подяки від Управління культури національностей та релігій КОДА колективам Народному аматорському фольклорному колективу  «Червона калина» керівник Надія Євгеніна Лабунська (с.Лука Києвосвятошинський р-н), народному аматорському фольклорному колективу «Веселка» керівник Зінаїда Дегтяренко  (с . Личанка,Києво-Святошинський р-н) та народному аматорському фольклорному автентичному гурту  «Барвінок» керівник Олексій Заєць (с.Фасова Макарівського ройону) за участь у міжнародному проекті «ПОЛІФОНІЯ».

Під час зустрічі переможцям та учасникам XXVII обласного огляду-конкурсу читців імені Т. Г. Шевченка , Всеукраїнського відкритого фестивалю-конкурсу хорових колективів імені Леопольда Ященка, XIII обласного фольклорно-етнографічного огляду-кункурсу «Онуки полянські» ім. П П. Чубинського були вручені грамоти , дипломи та пам’ятні призи .

Кульмінацією заходу було вручення «Посвідчення» та «Свідоцтва» про присвоєння та підтвердження звання «народний», «зразковий»  аматорських колективів (студій) керівникам творчих колективів.

церемонія нагородження  аматорів народного мистецтва Київщини

16 липня 2018 року


Варто зазначити, що в  даний час Навруз широко святкується як початок Нового року в Ірані і Афганістані, як державне свято - в Таджикистані, Узбекистані, Киргизії, Казахстані, Туркменістані, Азербайджані, Албанії, Іракському Курдистані, Індії, Македонії, Туреччині; а також у кримсько-татарського народу, Татарстані і Башкортостані. Це свято зміцнює мирні відносини між державами і популяризує історико-культурні традиції народів, що проживають від Центральної Азії до Балкан і Близького Сходу. Вважається, що як людина проведе дні святкування Навруза, так він проведе і весь наступний рік.

16 липня 2018 року

нагородження  аматорів народного мистецтва Київщини