Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 березня 2018 року

 

Київщина відсвяткувала Міжнародний день театру!

 

Міжнародный день театру (Театр імені Саксаганського)У Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського відбулися урочистості з нагоди Міжнародного дня театру. На святкування завітали почесні гості зі всієї області, щоб нагородити найдостойніших працівників театру найвищими почесними відзнаками та насолодитися високим театральним мистецтвом.

Щороку колектив Театру імені Саксаганського до професійного свята дарує глядачам зі всієї Київщини грандіозну шоу-програму, запрошує почесних гостей та ділиться успіхами за рік. Традиційно свято відкриває генеральний директор – художній керівник театру заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков.

День театру у саксаганців – це найкращі вокальні, театральні та хореографічні композиції, неочікувані сюрпризи, приємні слова привітань та десятки нагород!

Цього разу у театр завітали: народний депутат України Хвича Мепаришвілі, депутат Київської обласної ради, голова Постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії Київської обласної ради Анатолій Даниленко, депутат Київської обласної ради, голова Постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та пенсіонерів Наталія Бігарі, начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, перший заступник голови Білоцерківської райдержадміністрації Юрій Савчук, депутат Білоцерківської міської ради Андрій Король, начальник відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради Юлія Ковальська, голова благодійного фонду «Фортеця» Олександр Ференець, директор по взаємодії з органами місцевої влади та зв’язками з громадськістю ТОВ «Сквирський комбінат хлібопродуктів», помічник-консультант депутата Київської обласної ради Леоніда Глиняного Тетяна Власюк, голова громадської організації «Біла Церква разом» Микола Бабенко.

Міжнародный день театру (Театр імені Саксаганського)

Міжнародный день театру (Театр імені Саксаганського)

Усі присутні гості привітали колектив театру зі святом та нагородили працівників грамотами та подяками за вагомий внесок у розвиток національної культури, багаторічну сумлінну працю та з нагоди Міжнародного дня театру.

Ігор Подолянець, окрім почесних грамот від управління, вручив нагороди від імені голови Національної спілки театральних діячів України народного артиста України Богдана Струтинського. А директор театру В’ячеслав Усков, окрім нагород від театру, вручив відзнаки як голова Київського міжобласного відділення Національної спілки театральних діячів України.

Свято було незабутнім як для гостей, так і для колективу! Моменти щастя і радості та незабутні спогади залишаться із саксаганцями надовго – як мінімум до наступного Дня театру!