Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 травня 2018 року

Ми тебе не забудемо, Тарасе!

І мене в сім'ї великій,
В сім'ї вольній новій,
Не забудьте пом'янути
Незлим тихим словом.
Т. Г.Шевченко

23 травня 2018 рокуВ історії назавжди залишаються імена,які з гордістю вимовляє,пам'ятає і шанує людство. Україна – це Шевченко, Шевченко – це Україна.

22 травня – важлива дата для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка,згідно з його заповітом було перепоховано в Україні.

Кожен рік у день перепоховання до могили Кобзаря,з різних куточків світу приїжджають рідні поета,працівники культури і просто жителі України,щоб засвідчити пам'ять про Великого Кобзаря. Доки українці шануватимуть Шевченка, доти дух волі не покине їх. Шевченко – це наша душа,наша мудрість,це наша сила.

 По всій державі і за її межами проходять заходи щодо вшанування пам'яті Кобзаря. На Яготинщині завжди знали і шанували великого Тараса Григоровича. 21 травня 2018 року працівниками музею «Флігель Тараса Шевченка» КЗ КОР «Яготинський історичний музей» проведена година-пам'яті «Ми тебе не забудемо, Тарасе!» з учнями 2-х класів НВК № 3 (класоводи Бабік Лариса Григорівна та Кривошлик Лариса Іванівна), представлена викладка книг про життя та творчість Пророка - «Зерно Шевченкового слова в родині нашій проросло!».

Наше завдання завжди пам'ятати про генія українського народу.

23 травня 2018 року Новини за 23 травня 2018 року