Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 березня 2018 року

В Києві відбулись урочистості з нагоди свята Навруз


23 березня 2018 року21 березня 2018 р. в Українському Домі відбулося урочисте святкування Наврузу, організаторами якого виступила Рада національних спільнот України та Міністерство культури України.

У святкуванні взяли участь понад двадцяти національно-культурних громад - членів Ради національних спільнот України. Свято розпочалося з перегляду виставки робіт художників та майстрів ужиткового мистецтва та дегустації страв національної кухні етносів України. Потім відбулася демонстрація документального фільму телекомпанії «Казах-фільм» «Навруз – свято нового життя» та яскрава концертна програма за участі художніх колективів та солістів етнічних товариств і артистів вітчизняної естради.

З вітальною промовою до всіх запрошених звернувся начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, який відзначив, що Навруз - вічне свято нового життя, весни, радості та добрих справ, свято братерства і рівності всіх людей на землі!

23 березня 2018 року В Києві відбулись урочистості з нагоди свята Навруз

Варто зазначити, що в  даний час Навруз широко святкується як початок Нового року в Ірані і Афганістані, як державне свято - в Таджикистані, Узбекистані, Киргизії, Казахстані, Туркменістані, Азербайджані, Албанії, Іракському Курдистані, Індії, Македонії, Туреччині; а також у кримсько-татарського народу, Татарстані і Башкортостані. Це свято зміцнює мирні відносини між державами і популяризує історико-культурні традиції народів, що проживають від Центральної Азії до Балкан і Близького Сходу. Вважається, що як людина проведе дні святкування Навруза, так він проведе і весь наступний рік.