Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

15 березня 2018 року

За сприяння управління культури, національностей та релігій Київсьокї ОДА області продовжуються конкурсні прослуховуванні і перегляди в рамках ХХІ Обласного фестивалю конкурсу дитячої творчості «Дебют», так, 10 березня в приміщенні КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв»  відбулись прослуховування у номінації «народні інструменти». 

У творчому змаганні зустрілись виконавці  з шкіл естетичного виховання області з  Макарівського, Бориспільського, Києво-Святошинського, Богуславського, Білоцерківського, Таращанського, Рокитнянського районів, міст Бровари, Фастів, Славутич, Переяслав-Хмельницький.

15 березня 2018 року 15 березня 2018 року

Гран-прі у номінації «народні інструменти» одноголосно присудило дуету з дитячої школи мистецтв м. Славутич у складі: Полторацький Олексій та Олекса Валентин  (клас викладача Разжигаєвої Л.Ю.).

14 березня, в приміщенні Броварської міської дитячої школи мистецтв проходять прослуховування солістів та ансамблів у номінації «струнно-щипкові інструменти» .

 Журі має  оцінити виступи 47 солістів та учасників 32 творчих колективів з мистецьких шкіл Васильківського, Макарівського, Обухівського, Вишгородського, Броварського, Білоцерківського, Києво-Святошинського, Бориспільського районів, міст Бровари, Славутич, Фастів, Буча, Біла Церква та ін. 

У цій номінації представлені такі інструменти: бандура, домра, гітара, цимбали. Імена переможців будуть відомі пізно увечері.