Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

09 лютого 2018 року

07-08 лютого 2018 року представники управління культури, національностей та релігій Київської ОДА в особі начальника управління Подолянця І.І. та головного спеціаліста відділу культури, мистецтв, охорони культурної спадщини Карпової Н.М., директора КЗ КОР «Яготинський історичний музей» Шулли І.І. стали учасниками Тренінгу для робочої групи Київської області на тему « Суть та етапи гендерно орієнтованого бюджетування», який проходив в м. Київ (вул. А. Малишка,1 , готель «Братислава).

09 лютого 2018 року 09 лютого 2018 року

Під час тренінгу учасники дізналися про організаційні підходи до реалізації Проекту ГОБ на місцевому рівні, про сутність та принципи ҐОБ, про стан ґендерної рівності в Україні, а також про українську та міжнародну практику впровадження ґендерного бюджетування.

Другий день тренінгу був присвячений питанню проведення ґендерного бюджетного аналізу.

Були проаналізовані етапи ґендерно-орієнтованого бюджетування та кроки ґендерного бюджетного аналізу програм, проведені практичні вправи щодо ґендерних проблем у наступних галузях: освіта і наука, культура і мистецтво, молодіжна політика і фізична культура.

Учасники ознайомилися із порядком проведення ґендерного аналізу програм/заходів/послуг та виконували практичні вправи, спрямовані на закріплення знань.