Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

03 березня 2018 року

З метою належної організації в Київській області Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» в приміщенні КОДА 02 березня відбулася робоча нарада за участі управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання облдержадміністрації, представників Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», начальника управління культури, національностей та релігій Київсько ОДА Ігоря Подолянця, в.о.начальника управління інформації та зв’язків з громадськістю Тетяни Чапаєвої, представників департаменту освіти і науки та департаменту охорони здоров’я.

Під час зустрічі голова правління Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» Яна Сидор та її заступник Юлія Шарапова поінформували про основні аспекти діяльності своєї організації, проведення благодійних акцій, співпрацю з органами державної влади.

03 березня 2018 року 03 березня 2018 року

Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» вже понад 12 років веде громадську діяльність з метою розвитку волонтерського руху в Україні та проводить щорічні благодійні акції. Результатом акцій «Серце до серця» є близько 100 000 вихованих у дусі відповідальності і безкорисливості волонтерів по Україні. За 12 років діяльності було закуплено медичне устаткування на суму 32 млн. грн., яке передали в обласні дитячі лікарні.

Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця» щороку проходить навесні в усіх областях України і супроводжується проведенням великої кількості концертів, вистав, конкурсів, спортивних змагань та тренінгів. Під час фіналу акції проводиться збір коштів у містечках «Серце до серця». Волонтери прикріплюють логотип фонду кожному хто долучився – червоне серце.

Цього року фонд «Серце до серця» організовує 13-ту Всеукраїнську благодійну акцію, яка триватиме з 2 по 22 квітня 2018 року. Акція 2018 року буде направлена на допомогу дітям з вадами слуху та закупівлю діагностичного обладнання в обласні лікарні країни.

У свою чергу керівники та представники структурних підрозділів облдержадміністрації поінформували про можливі напрямки співпраці з благодійним фондом та опрацювали першочергові заходи майбутньої спільної роботи.

За результатами наради буде напрацьовано план заходів щодо організації та практичної реалізації в Київській області Всеукраїнської благодійної акції «Серце до серця» у встановлені терміни.