Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

29 січня 2018 року

Київщина – благодатний край, який має одвічну славу духовного та культурного осередку України.

29 січня 2018 рокуІ особливо в тих людях, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток культури. Багато видатних людей, що прославили Київщину, народилися і виросли в області. Серед них автор українського національного гімну, відомий вчений-етнограф, поет і журналіст Павло Чубинський.

27 січня 2018 року українці всього світу відзначали 179-ю річницю від дня народження визначного діяча української культури, юриста, соціолога, вченого-етнографа, фольклориста, поета, автора слів національного гімну України – Павла Платоновича Чубинського.

29 січня 2018 рокуВражає обсяг і глибина дослідницьких праць П.П.Чубинського, пов’язаних із народними звичаями та обрядами, це 7 томів науково-дослідницької роботи, 4000 обрядових пісень, триста казок, інших пам’яток усної народної творчості.

Життя, праця та творчість Павла Чубинського є неперевершеним зразком служіння своєму народові. Він заклав підвалини для відродження сучасної незалежної Української держави.

Київщина береже пам’ять про визначного діяча української культури. На Київщині засновано та проводиться щорічний обласний фольклорно-етнографічний огляд-конкурс імені Павла Чубинського «Онуки полянські». У селі Велика Олександрівка Бориспільського району створена та виступає з концертною діяльністю академічна хорова капела ім. П.П.Чубинського, учасник та переможець багатьох міжнародних, всеукраїнських та обласних конкурсів і фестивалів. Ім’я славетного земляка носить Бориспільський ліцей «Дизайн-освіта».

26 січня 2018 року в БК м. Бориспіль відбувся Літературно-музичний вечір за участю Народного аматорського хору «Терниця» з нагоди відзначення 179-ї річниці від дня народження автора слів Державного Гімну України П.Чубинського.

27 січня 2018 року - в с. Чубинське, Бориспільського району пройшов Районний захід з нагоди 179-ї річниці від дня народження П.П. Чубинського.