Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 січня 2018 року

Герої “Кіборги” 24220 січня 2018 року співробітники Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» на чолі з директором Іваном Вікованом прийняли участь в заході з вшанування захисників Донецького аеропорту “Герої “Кіборги” 242”, який відбувся приміщенні Центрального будинку офіцерів Збройних Сил України.

Організатором даної зустрічі виступили: Зубкова Ірина Іванівна, сестра "кіборга", Героя України старшого лейтенанта Івана Зубкова, ім’я якого присвоєно 90-му окремому аеромобільному батальйону 81-ої окремої аеромобільної бригади десантно-штурмових військ ЗСУ та ГО “Українська асоціація інвалідів АТО” на чолі з Тріскач Сергієм Миколайовичем. В ході зустрічі співробітники музею спілкувалися з родичами загиблих «кіборгів», учасниками оборони аеропорту, домовилися про проведення в музеї круглого столу з «кіборгами» та їх родинами. У програмі заходу була виставка фотопортретів загиблих захисників Донецького аеропорту за всі 242 дні його героїчної оборони, нагородження родин загиблих героїв відзнаками "За оборону Донецького аеропорту» та концертна програма за участі відомих українських співаків та акторів. Серед них Заслужена артистка України Ада Миколаївна Роговцева, відомий український актор та режисер, який є автором фільму «Кіборги», Ахтем Сеїтаблаєв, співак Василь Лютий, фронтмен гурту «Мандри» Сергій Фоменко («Фома») та інші.

Донецький Аеропорт перетворився на “небесні ворота” для душ понад двісті бійців, які віддали свої життя за Батьківщину. Цей день збирає українців для вшанування світлої пам’яті загиблих героїв та висловлення сердечної вдячності родинам захисників Донецького летовища. Подібні заходи відбулися в інших регіонах України.

вшанування захисників Донецького аеропорту вшанування захисників Донецького аеропорту

<< Назад