Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 січня 2018 року

Вишгородський історико-культурний заповідник долучився до всесвітнього
Дня музейного селфі

Уже другий рік поспіль Вишгородський історико-культурний заповідник долучається до всесвітнього Дня селфі у музеї.

Цього дня наші відвідувачі фотографуються із улюбленими експонатами, а світлини викладають у соцмережах із хештегами #MuseumSelfie та #VyshgorodMuseum.

Співробітники заповідника на чолі з директором В. В. Литовченко теж долучилися до світового селфі-флешмобу, сфотографувавшись біля експозиції Історичного музею. Разом із колективом участь в акції взяла пані Н. Веселицька – хороший друг Заповідника. А співробітники Музею давньоруського гончарства зробили чудову світлину біля своєї унікальної колекції.

До слова, це свято було започатковане 2014 року європейським колективом музейних працівників Culture Themes. Три роки тому в Україні до нього першим долучився Національний музей мистецтв ім. Богдана і Варвари Ханенків (Київ) та Національний музей ім. А. Шептицького (Львів). Минулого року зробити селфі з улюбленим експонатом із нагоди свята можна було в музеях 15-ти українських регіонів, серед яких Львівщина й Луганщина, Чернігів і Кропивницький... Звісно, цьогоріч День селфі стає ще популярнішим.

День музейного селфі день селфі в музеї

<< Назад