Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 квітня 2017 року

06-07 квітня на базі Національної бібліотеки України ім. Ярослава Мудрого відбулася Х Всеукраїнська науково-практична конференція " Бібліотека і книга в контексті часу"


Тема року: "Бібліотеки України в контексті євроінтеграційних  процесів". В роботі конференції  взяли участь спеціалісти КЗ КОР "Київська обласна бібліотека для дітей  "   Литвин О.М. - завідувач науково-методичного відділу,  Острікова Н. В. - завідувач відділу  довідково-бібліографічного  та інформаційної роботи, Папуша Л. В. - головний методист. 

Х Всеукраїнська науково-практична конференція " Бібліотека і книга в контексті часу" Х Всеукраїнська науково-практична конференція " Бібліотека і книга в контексті часу"

На конференції виступили: Ю. А. Рибачук - заступник Міністра культури України, І.Ф. Френкель - радник Міністра культури України, координатор сектору Культура Проектного офісу секторальної децентралізації  Національного проекту "Децентралізація".   Л. С. Нікіфоренко -  начальник управління з питань мовної політики та літератури Міністерства культури України  та інші. 

На конференції обговорювались актуальні питання сьогодення бібліотечної галузі, перспективи її розвитку, реформування, модернізації та перебудови у відповідності до адміністративно-територіальних змін, що впроваджуються в Україні.