Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

28 лютого 2017 року

Київщина відкрила Міжнародний фестиваль культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!»

Турбота про людей, особлива увага до тих, хто її потребує, - це запорука розвитку і процвітання нашого краю. Тож недарма саме на Київщині, в її культурному осередку - Київському академічному обласному музично-драматичному театрі ім. П. Саксаганського – розпочався Міжнародний фестиваль культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!».

Свято краси і сили людського духу об’єднало самодіяльних артистів та шанувальників їхньої творчості.  На сцені квітували самобутні таланти. У програмі фестивалю артисти-самородки мали можливість проявити свої здібності у вокалі, хореографії, поезії, навіть еквілібристиці.  Не було меж захопленню учасниками, які, долаючи труднощі і хвороби, окрилено дарували людям красу.

У залі лунали слова вдячності та освідчення в любові рідній землі. Виступи, пройняті натхненням і героїзмом, викликали сльози радості та вигуки «браво».  

Завдяки Фестивалю артисти мають можливість самореалізації, а глядачі – справжню радість від спілкування з прекрасним. Добрі справи завжди мають продовження. Таланти, відкриті організаторами фестивалю, стають учасниками заходів, концертних програм, організованих Київською обласною радою та Київською обласною державною адміністрацією. «Ми є у тебе, Україно!» - це свято, яке наповнене радістю усвідомлення багатства і сили нашого народу, скарбів Київщини і всієї країни.

Міжнародний фестиваль культури і творчості для людей з інвалідністю «Ми є у тебе, Україно!» 

<< Назад