Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

27 січня 2017 року

Круглий стіл до Міжнародного дня пам`яті жертв Голокосту

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 5 липня 2011 року № 8605 27 січня  щороку в Україні на державному рівні відзначається Міжнародний день пам'яті жертв Голокосту.

Для вшанування та збереження пам'яті про цю трагедію Генеральна асамблея ООН 1 листопада 2005 року прийняла Резолюцію №60/7 за яку проголосувало 183 країни світу, включаючи Україну, з закликом щорічно відзначати день пам'яті жертв Голокосту і займатися організацією освітніх, культурних та дослідницьких програм з метою запобігання подібних трагедій в майбутньому.

27 січня 2017 року у Державному архіві Київської області відбулось засідання круглого столу до Міжнародного дня пам`яті жертв Голокосту, участь у якому взяли представники управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Центрального державного кінофотофоноархіву ім. Г.С. Пшеничного, Державного архіву м. Києва, Міжнародної громадської організації «Інтернаціональний союз», Іудейської релігійної громади «Міцва» (м. Біла Церква Київської області), бібліотеки «Деміївська» ЦБС Голосіївського району м. Києва, представники наукових та архівних установ Київської області.

Учасниками круглого столу обговорені актуальні теми, що стосуються масових розстрілів невинних жертв нацистського режиму, які мають стати трагічним уроком для майбутніх поколінь.

Варто зазначити, що громада Київської області послідовно зберігає пам'ять про минуле України і турбується про гідне європейське виховання майбутніх поколінь українців. По всій області 27 січня проходили мітинги-реквієми, інформаційні виставки в бібліотеках та інші заходи, з метою вшанування пам’яті жертв Голокосту.