Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Інтерв’ю начальника управління культури, національностей та релігій

Інтерв’ю начальника управління культури, національностей та релігій Інтерв’ю начальника управління культури, національностей та релігій
26 січня 2017 року в 40-ка хвилинному ефірі програми «Добра розмова» на Воскресіння.Живе радіо в Патріаршому Соборі УГКЦ прозвучало інтерв’ю начальника  управління культури, національностей та релігій Ігоря Подолянця та начальника відділу у справах релігій та національностей Марії Бардин. Темою розмови стало: «Налагодження державно-церковних відносин в Київській області як запорука духовно-ціннісних орієнтирів суспільства».

З ведучою радіо – Ольгою Юрченко поспілкувались про релігійну ситуацію в Київській області, співпрацю з національно-культурними товариствами, упередження конфліктних ситуацій на релігійному та етнічному грунтах. Підбили підсумки 2016 року та поділились планами на 2017 рік.

Ігор Подолянець у розмові відзначив, що у Київській області постійно проводиться  роз’яснювальна робота, спрямована на виховання толерантності, попередження проявів міжконфесійної, міжетнічної та расової нетерпимості.   Систематично проводяться зустрічі, круглі столи, конференції та консультації з представниками місцевих релігійних громад щодо необхідності проведення роботи з віруючими, спрямованої на виховання толерантного світогляду та взаємної поваги.

В області створюються всі необхідні умови для того, щоб особи, які належать до національних меншин, мали можливість зберігати та розвивати свою культуру, основні елементи своєї самобутності, зокрема релігію, мову, традиції та історичну спадщину. Велика увага приділяється питанням задоволення освітніх потреб.

Марія Бардин розповіла про шляхи врегулювання механізму реєстрації змін до статутів релігійних громад відповідно до Закону України від 17 липня 2015 року №652-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо оподаткування неприбуткових організацій”.