Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 лютого 2017 року

Згідно розпорядження Київської обласної державної адміністрації про проведення заходів приурочених до 85-річчя створення Київської області, КЗ КОР «Київський обласний центр народної творчості» запустив свій власний проект щодо даної події , а саме, культурно-мистецьку акцію «Київщина – колиска моєї душі».

Вчора в Миронівці, на базі будинку культури  стартував  даний проект  і свої творчі звіти  аматорських колективів закладів культури  та експозицію досягнень майстрів образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва продемонстрували Миронівський та Богуславський райони.

Київщина – колиска моєї душі

Презентувати акцію  та підтримати організаторів, Київський обласний центр народної творчості, прибув начальник відділу культури, національностей та релігій КОДА  Ігор Іванович Подолянець, виконуючий обов’язки заступника голови Миронівської РДА Жданов К.В, начальники відділів культури Миронівської та Богуславської РДА -  Цимбал В.К. та  Терещенко О.Б, директор районного будинку  культури Лєбєдєв В.О., методисти районних будинків культури та бібліотечної системи, сільські голови та інші.

Організатори акції створили оглядову раду для проведення  творчих звітів , в яку входили провідні фахівці відповідного жанру, заслужені  та знані в Україні  митці, а також своєї присутністю в оглядовій раді потішили  компетентні представники  Учбово-методичного культурного центру Буковини Петрусяк Іван та Ревуцький Денис.

Вручаючи дипломи учасникам, наші гості з Буковини, зазначили, що:

«Народне аматорське мистецтво – це частина духовного життя народу і вона не залишає його ні в радості, ні в смутку. Минають століття, на зміну одним поколінням приходять інші, зі своїми смаками та уподобання­ми. Втім, традиційна культура, аматорське та ужитковим мистецтво, народна творчість, нашої землі  залишається, незважаючи на всі поневіряння».

Варто зазначити, метою  даної акції «Київщина - колиска моєї душі»  є:

  • вкотре підтвердити самобутні творчі колективи та майстрів  ужиткового мистецтва, які є окрасою аматорської творчості нашого  краю;
  •  підтримати духовно-культурну складову Київської землі , яка формує національний світогляд і патріотичний дух народу, який неможливо здолати;
  • виявити стан аматорського мистецтва на території області, підтримувати його, бути поряд з людьми , які не байдужі  до культури; 
  • обрати кращих з кращих серед учасників культурно-мистецької акції, для участі в заключному гала –концерті  приуроченому до 85-річчя Київської області.

Гостинні миронівчани передали естафету м.Узин Білоцерківського району, який прийматиме 11 березня 2017 року  учасників акції з 5 районів Київщини та з міста Біла Церква.

<< Назад