Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

24 січня 2017 року

Презентація роботи Київської обласної бібліотеки для юнацтва
студентам університету культури

Неможливо перебільшити ту роль, яку має відігравати бібліотека в житті людини. Бібліотека  - це інформаційний центр, у якому зосереджується та зберігається духовне надбання людства, яке допомагає у навчанні та вихованні.

Київська обласна бібліотека для юнацтва є базою практики для студентів Київського університету культури і мистецтв. Ми продовжуємо знайомити студентів І курсу факультету «Книгознавство. Бібліотекознавство. Бібліографія» із роботою нашої книгозбірні. Із вітальним словом до присутніх звернулася директор КОБЮ Сорока Галина Йосипівна. Під час екскурсії завідуюча відділом обслуговування Шмідт О.О. познайомила присутніх з історією бібліотеки та книги, а також із роботою всіх відділів. Студенти переглянули постійно діючі книжкові виставки: «Бібліотечний форум», «Українська духовна культура: від минулого до сьогодення», «Українська революція: історія і сьогодення», «Рослини-символи, рослини-обереги», «Здоров’я – це скарб, цінуй його», «Київщина – душа і серце України» та ін.

Презентація роботи Київської обласної бібліотеки для юнацтва студентам університету культури Київська обласна бібліотека

Цікавою для молоді була презентація збірника статей Т.М. Мікушиної «Секреты музыки». Книгу представили члени Всеукраїнської громадської організації «Слово мудрості» Корчмар Марина та Кузнецова Ірина. Цей збірник містить  статті про  секрети використання музики в повсякденному житті. Так, давньогрецький філософ Платон писав: «Музичне виховання – більш дієвий засіб, чим інші, тому що ритм і гармонія знаходять свій шлях в глибину душі…». Знаючи як музика діє на нас і навколишнє середовище, ми можемо усвідомлено використовувати ці знання і реально змінити наше життя.

<< Назад