Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

23 лютого 2017 року

Київська весна – 2017

В останні дні зими усіх шанувальників книги, любителів читання запросила до себе книжкова виставка «КИЇВСЬКА ВЕСНА – 2017», яку відвідали 23 лютого працівники КЗ КОР «Київська обласна бібліотека для юнацтва» зав. відділом комплектування та обробки літератури Яворська Н.В. та провідний редактор Михайлова І. А.в Українському домі.

Київська весна – 2017На виставці було широко представлено художню, наукову, довідкову, навчальну, історичну, краєзнавчу літературу, подарункові видання за ціною виробника, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну та дитячу літературу на будь-які смаки та уподобання.

Під час проведення виставки працівники відділу знайомились з кращими зразками вітчизняної видавничої продукції та також мали змогу поспілкуватися з представниками українських видавництв таких як: «Либідь», «Мистецтво «Криниця», «Знання» та отримати  в подарунок для бібліотеки від газети «День» окремі випуски журналу «Маршрут №1, а також налагодити контакти з представниками видавництв з метою придбання для бібліотеки безкоштовної літератури.

Цікавою була зустріч з заслуженим діячем мистецтв України письменницею Ганною Чубач, яка отримала у 2016 році відзнаку «Золотий письменник України». Багато її творів  знаходиться у фонді нашої бібліотеки, тож авторка люб’язно запросила працівників бібліотеки до себе в гості, щоб знову подарувати нові твори для наших читачів. З цього приводу  головний редактор видавництва «Криниця», Тетяна Василівна Майданович висловила бажання відвідати Київську обласну бібліотеку для юнацтва з метою презентації свого нового твору «Країна Українія».

Програмою виставки передбачувався благодійний марафон-хроніка «Щобжити. Розуміючи Київ». В рамках марафону про минуле Києва згадувались: письменник Іван Драч, акторки Ада Роговцева й Лариса Кадочнікова, телеведуча Тетяна Цимбал, президент Національної ліги професійного боксу України Михайло Зав’ялов, та інші унікальні, надзвичайно цікаві кияни.

Підготовку, організацію та проведення виставки забезпечило Державне підприємство «Український Дім» та Державний комітет телебачення і радіомовлення України.

<< Назад