Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 лютого 2017 року

В Київській обласній бібліотеці для юнацтва розгорнута виставка газетно-журнальних статей  та проводяться бесіди «Шлях мужності і слави» до Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні. Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від отриманих на Майдані поранень. Їх назвали Героями Небесної сотні. Пам'ятний День Героїв Небесної Сотні встановлено указом Президента України Петра Порошенка «Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні». Їхні імена та назву “імені Героїв Небесної сотні” надали вулицям у Києві та на батьківщині героїв. Президентом України було ініційовано й затверджений Верховною Радою України заснування Ордену Героїв Небесної Сотні.

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих у Київській обласній бібліотеці для юнацтва розгорнута виставка газетно-журнальних статей  та проводяться бесіди «Шлях мужності і слави» до Дня Героїв Небесної Сотні. Так працівники бібліотеки і  молодь згадають  співвітчизників, убитих під час мирних протестів та вшанують усіх, хто встав на боротьбу за демократичне майбутнє своєї країни.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. І сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. Адже ці події багато що прояснили, відкрили багатьом очі, розставили все по своїх місцях. І якщо правильно скористатись цим досвідом, ми справді можемо побудувати незалежну і процвітаючу державу.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

З повагою
Остапенко Наталія Вікторівна
Управління культури, національностей та реліігій
Київської обласної державної адміністрації
т. 044 286 77 32

<< Назад