Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 березня 2017 року

Захід з нагоди Всесвітнього дня поезії в КЗ КОР "Яготинський історичний музей"

Всесвітній день поезії - це свято, яке відзначається щороку 21 березня.

Вперше воно було відзначене 21 березня 2000 року в Парижі, а з 2004 року його також відзначають і в Україні.

Уся історія людства показує, що поетичне слово іде поруч з людиною. З давніх – давен людина використовувала мову для вираження своїх емоцій, почуттів. Вважається, що найдавніші вірші – гімни були створені в 23 столітті до нашої ери. Поезія покликана хвилювати, давати насолоду, збагачувати духовність людини.

З метою виховання в учнів любові до літератури, прищеплення інтересу до поезії, знайомства з творчістю місцевих поетів, вдосконалення виразного читання поетичних творів 21.03.2017 року в читальному залі Яготинської центральної бібліотеки була проведена година спілкування " Поезія – це свято".

Захід з нагоди Всесвітнього дня поезії в КЗ КОР "Яготинський історичний музей" Всесвітній день поезії

Заввідділом Історичного музею Ковальчук Світлана Леонідівна ознайомила присутніх на заході учнів Яготинського НВК №3 (класний керівник Диченко Інна Василівна) з історією виникнення перших поетичних творів, розповіла про роль поезії в духовному становленні людини та представила запрошену на захід місцеву поетесу Зеленську Ларису Іванівну. Її вірші – це лірична палітра багатогранних людських почуттів і роздумів над сутністю буття, возвеличення любові, добра, милосердя, духовної краси. Поетеса прочитала кілька власних творів, потім поезії Тараса Шевченка читали учні, адже говорячи про поезію, не можна оминути творчість великого Кобзаря.

Бібліотекар ЦБС Мартиненко Наталія Анатоліївна зробила бібліографічний огляд поетичних збірок місцевих авторів, які були представлені на книжковій виставці в читальному залі.

<< Назад