Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

20 лютого 2017 року

    Бібліотеки Київщини на Вікіпедії  https://uk.wikipedia.org/

На початку року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підтримав пропозиції громадськості, спрямовані на розвиток україномовного розділу «Вікіпедії», та доручив органам виконавчої влади вжити у 2017 році заходів для їх реалізації.

2016 року на Вікіпедії з’явився розділ про Київську обласну бібліотеку для юнацтва, історію заснування, основні події в житті бібліотеки, тощо. Згідно плану роботи, в рамках заходів до 85-річчя утворення Київської області науково-методичним відділом зібрана інформація про юнацькі структурні підрозділи (ЮСП) бібліотек Київської області.На сторінці Київської обласної бібліотеки для юнацтва створено таблицю, де вміщено індекс, поштова адреса та телефони районних та міських ЦБС Київської області, електронна пошта, ПІП та посади працівників юнацького структурного підрозділу, тип підрозділу: відділ, кафедра, група.

Також, про роботу районних ЦБС Київської області можна дізнатись із районних та міських засобів масової інформації, із сайтів та зі сторінок в соціальних мережах, скориставшись сайтом Київської обласної бібліотеки для юнацтва http://www.kobu.kiev.ua/, де у розділі «Бібліотеки Київщини» є адреси сайту, блогу, сторінок у соцмережах.

Уся інформація про заходи, які заплановані Київською обласною бібліотекою для юнацтва до 85-річчя утворення Київської області відображаються на сайті Київської обласної бібліотеки для юнацтва, де розміщено банер «85 років Київщині».

З повагою
Остапенко Наталія Вікторівна
Управління культури, національностей та реліігій
Київської обласної державної адміністрації
т. 044 286 77 32

<< Назад