Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

19 березня 20107 року

19 березня в Київському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Панаса Саксаганського зібралися керівники аматорських театральних колективів, студій та гуртків зі всієї Київщини для розвитку професійних та особистих навичок, удосконалення роботи і пізнання нових методів діяльності.

Як наголосив під час свого виступу генеральний директор-художній керівник Театру імені Саксаганського заслужений діяч мистецтв України В’ячеслав Усков: існування та діяльність аматорських театральних колективів є надзвичайно важливими для роботи професійних театральних організацій, адже саме з аматорських театральних гуртків і студій розпочинають свій творчий шлях професійні артисти.

музично-драматичний театр імені Панаса Саксаганського Так, напевне, в жодному професійному театрі немає актора, який би не починав свій мистецький шлях з аматорських театральних колективів. Тому важливість існування таких колективів необхідна для загального розвитку всієї театральної справи в Україні. Театр імені Саксаганського, як єдиний обласний професійний театр, з радістю готовий ділитися досвідом, надбаннями та майстерністю з аматорськими колективами Київщини, адже, можливо, у майбутньому випускники цих колективів поповнять ряди саксаганців.

Спеціально для гостей режисер-постановник Театру імені Саксаганського Ольга Болховітіна підготувала майстер-клас – тренаж з дітьми в аматорському театральному колективі. Гості були в захваті, адже мали можливість особисто взяти у ньому участь, та висловили бажання ще раз відвідати майстер-клас.

Після кілька годинного обговорення, обміну досвідом, тренажів та теорії гостей запросили до перегляду вистави – наочного прикладу акторської та режисерської робіт. Саксаганці представили трагедію поколінь «Коли птахи відлітають» за п’єсою В. Дельмар «Поступися місцем завтрашньому дню».

Емоцій та спогадів залишилося багато: представники аматорських театральних колективів побачили як працює професійний театр, а саксаганці згадали, з чого усе почалося…

<< Назад