Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

17 лютого 2017 року

Міністр культури України Євген Нищук відвідав КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей» Євген Нищук відвідав Білоцерківський краєзнавчий музей

Міністр культури України Євген Нищук відвідав КЗ КОР «Білоцерківський краєзнавчий музей»


05 лютого під час робочої поїздки до міста Біла Церква Міністр культури України Євген Нищук відвідав Білоцерківський краєзнавчий музей. Міністра супроводжували начальник управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації Ігор Подолянець, народний депутат України Хвича Мепарішвілі, міський голова Геннадій Дикий, голова Білоцерківської РДА Геннадій Джегур.

Директор музею Людмила Михайлівна Діденко познайомила гостей з  експозиційними та виставковими залами музею, цікавими експонатами та історією міста.  Також була піднята тема неналежного фінансування  закладу, складного матеріально-технічного стану будівлі, яка має непривабливий вигляд для туристичних відвідувань, маючи гідну експозиційну базу, та колектив, який зацікавлений в його розвитку.

Під час свого візиту Євген Нищук відзначив: «Музей має неймовірний потенціал,  велику базу, велику роботу, яку продемонструвала директор пані Людмила, яка, очевидно, що є одержимою, таке враження, що вона просто живе кожною деталлю, яка зібрана в цьому музеї, починаючи від  кам’яних часів до сьогодення, реагуючи на всю історію, яка випала на долю краю. Це надзвичайно велика робота. І те, що на горі, в піддашші, можна ще багато чого представити, очевидно що її потрібно довершити, і треба допомогти в зовнішній привабливості музею»

Також міністр пообіцяв провести зустріч з головою обласної державної адміністрації,   керівниками області, райдержадміністрацією щоб залучити інвестиції  для ремонту будівлі музею та проведенні реставраційних робіт.