Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

16 березня 2017 року

Перші на «Першому»: КП КОР «Київський академічний обласний музично-драматичний
театр ім. П. К. Саксаганського» на ТV

 Відбулися зйомки телепрограми на каналі «UA: Перший» про Київський академічний обласний музично-драматичний театр ім. П. К. Саксаганського як про один з найкращих театрів України – гордість і культурний центр Київщини.

Ведучий Мар’ян Гаденко та вся знімальна група були приємно вражені тією пристрастю і любов’ю до театру, які наповнили цього дня студію.  Серед запрошених гостей були генеральний директор-художній керівник театру В’ячеслав Усков, артисти, режисери, керівник літературно-драматургічної частини театру, перевірені часом шанувальники творчості саксаганців Тетяна Савенко, Анатолій Кульчицький, Жанна Чернецька. Лейтмотивом зустрічі стала думка про важливість, необхідність такого театру для Київської області. Ба, навіть більше: яке щастя, що є куточок, де повною мірою можна відчути дотик мистецтва, або просто відпочити від сірих буднів, або просто віддатися поривам душі…

Невимушена дружня атмосфера, наповнена і гумором, і глибокими міркуваннями, перетворила звичайний робочий день на телебаченні у приємну зустріч однодумців, творчих людей. А що ж чекає на глядачів? Фрагменти із кращих вистав, які викликають щирий сміх і щемку сльозу, виступи артистів-вокалістів, які вражають своєю майстерністю, таємниці закулісного життя… Та ще багато цікавого!

Програма «Надвечір’я долі», яка має вийти в дні святкування Міжнародного дня театру, обіцяє бути інтригуючою, захоплюючою і відвертою. Слідкуйте за анонсами і не проґавте: ви дізнаєтесь, що думають про театр Саксаганського, чим живуть його працівники, що відбувається за лаштунками!  А якщо ви не знали про цю перлину Київщини, то обов’язково завітайте! Театр знайде ключ до вашого серця!