Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 березня 2017 року

Київщина вітає жінок зі святом весни!

Почалася весна. І саксаганці дарують жінкам Київщини найкраще – свою творчість. Дев’ять днів поспіль усі бажаючі мають можливість відвідати святкову шоу-програму «Cherchez la femme», присвячену Міжнародному жіночому дню.

Cherchez la femme

Щодня відбувається по дві шоу-програми. У глядацькому залі – аншлаги! Жінки зі всієї Київської області святкують 8 Березня разом із саксаганцями! Матері, дружини, подруги, сестри, бабусі, кохані дівчата та їхні чоловіки зі Сквири, Узина, Тетієва, Таращі, Макарова, Василькова, Фастова, Обухова, Боярки, Броварів, селищ Трушки, Гребінки, Пустоварівка, Іванків та інших населених пунктів Київщини відвідали і ще відвідають Театр імені Саксаганського у ці святкові дні.

І кожна жінка у залі відчуває себе ідеальною та особливою, адже артисти театру ні на мить не дають про це забути! Усі пісні від вокалістів, усі хореографічні композиції від балету – це хвалебні оди жінці. Усі слова - це присвята її мудрості та красі.

Cherchez la femme Cherchez la femme

Саксаганці з трепетом в душі дарували жінкам свою творчість, адже в кожного з них також є своя ідеальна жінка, яка береже їхній спокій та дарує затишок. Тому кожен номер торкався найглибших струн, бо виконувався зі щирою любов’ю, повагою та вдячністю. Глядачі відчували це і дякували артистам шаленими оплесками та вигуками «Браво!».

Жінки виходили з залу щасливими, впевненими та усміхненими. І нехай так буде завжди! Бо жінка – це берегиня сім’ї, це – Матір, якій щодня потрібно дякувати за життя…