Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

21 грудня 2017 року

Обласний захід до Дня святого Миколая – «Благословенні Миколаєм»

Обласний захід до Дня святого Миколая – «Благословенні Миколаєм»За підтримки управління культури, національностей та релігій Київської ОДА19 грудня 2017 року в Національному історико-етнографічному заповіднику «Переяслав» відбувся обласний захід до Дня святого Миколая – «Благословенні Миколаєм», участь в якому взяли 1000 дітей які потребують особливої соціальної уваги та підтримки з різних куточків Київської області.

На території заповіднику дітей привітно зустрічали казкові герої – помічники святого Миколая, які то танцем, то веселою грою піднімали настрій дітлахам та не давали їм можливості змерзнути.

На базарній площі були розміщені різні локації від релігійних спільнот та національних меншин, до яких дітлахів по-черзі заохочували аніматори. Також, працювала резиденція святого Миколая, де кожен із учасників заходу мав можливість написати листа з побажаннями нашим захисникам, які знаходяться на сході України, та з власними побажаннями для себе та своїх родин.

Вся площа була переповнена веселим гомоном, дитячим сміхом, музикою та співом артистів. Учасники дійства мали можливість отримати від народних умільців майстер-класи з виготовлення різноманітних прикрас, якими потім прикрашали Дідуха.

Привітали дітей зі святом почесні гості – заступник голови-керівник апарату Київської облдержадміністрації В’ячеслав Кучер, начальник управління культури, національностей та релігій Київської ОДА Ігор Подолянець, голова Переяслав-Хмельницької райдержадміністрації Андрій Пряхін та міський голова Тарас Костін.

Також з головної сцени до дітей звернувся і сам святий Миколай, який щиро привітав всіх зі святом, та подарував дітям солодкі подарунки та іграшки.

Благословенні Миколаєм Благословенні Миколаєм

<< Назад