Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

11 грудня 2017 року

Культурно-мистецька акція «Київщина – колиска моєї душі» завершила свою ходу

Завзятим, святково-передноворічним настроєм зустріла Обухівська земля тих , хто згуртовує навколо себе людей, — представників галузі культури, аматорів народного та декоративно – ужиткового мистецтва, які дійсно є потужнім мистецьким арсеналом та рушійною силою культурного майбутнього області.

Київщина – колиска моєї душіЗ метою відзначення 85-ї річниці Київської області за підтримки Управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації, Київський обласний центр народної творчості запровадив та втілив в життя культурно-мистецьку акцію з милозвучною назвою "Київщина - колиска моєї душі" в якій взяли участь всі райони та міста. Формат спочатку планувався, як звичайні звітні концерти кожного регіону , але поступово цей задум переріс в культурно-мистецьку акцію з експозицією виробів майстрів народно-ужиткового мистецтва і це дало всім нам змогу в котре звеличатися, що ми живемо в Київській області і пишаємося її людьми та здобутками цих людей, зокрема в культурній сфері. В сфері народного, традиційного аматорського та ужиткового мистецтва. І втілюючи цей проект в життя, вже тоді відчувалася ефективність цих культурно-мистецьких заходів, відкривалися все нові й нові горизонти привабливості регіонів. Тож, сьогодні можна сміливо заявити про унікальність культурного іміджу Київщини.

І церемонія нагородження   кульмінаційною подією даного проекту, бо визначені ті колективи, які іскрами творчості яскраво запалюють серця і ведуть за собою велику армію аматорів народного мистецтва свого краю.

Чарівні статуетки  та дипломи лауреатів вручали начальник Управління культури національностей та релігій Київської облдержадміністрації, Заслужений працівник культури України – Ігор Іванович Подолянець, голова обласного відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, секретар Асоціації діячів естрадного мистецтва України, Заслужений діяч мистецтв України, Доцент кафедри естрадного виконавства, Кандидат культурології, директор комунального вищого навчального закладу Київської обласної ради "Коледж культури і мистецтв" - Василь Григорович Романчишин, директор Київського обласного центру народної творчості та культурно-освітньо роботи - Олена Володимирівна Завальська та  провідний  методист з образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва КЗ КОР КОЦНТКОР, Заслужений  майстер народної творчості України, кавалер ордена княгині Ольги ІІІ ступеня-Тамара Михайлівна Негода.

Прикрасою церемонії нагородження стали запальні та масові номери зразкового дитячого ансамблю танцю «Фаворит» Обухівського міського будинку культури, керівник Юрій Стрембіцький.

А   в якості подарунку, вразив майстерністю та  професіоналізмом, харизмою та запалом, потужним вокалом та неординарністю хореографічних постановок Державний академічний Волинський народний  хор. Гучні оплески та подяка від організаторів не відпускали ще довго зі сцени головного диригента та художнього керівника, Заслуженого діяча  мистецтв – Олександра Олександровича Стадника.

Київський обласний центр народної творчості та культурно-освітньо роботи дякує  всім , хто долучився до організації церемонії нагородження, дякує керівникам відділів культури районних адміністрацій та міських рад, методистам, спеціалістам на місцях, майстрам, керівникам та колективам, котрі брали участь в акції, і вболівали за своїх земляків вдома, всім працівникам будинків культури, де пройшли звітні концерти та експозиції виробів майстрів народно-ужиткового мистецтва.

Бажаємо назавжди зберегти квітуче здоров’я, родинний затишок і тепло.

Хай не залишає вас віра, підтримує надія, і зігрівають щирі почуття. Щоб у вашій оселі панували світло і спокій, в серці добро, в помислах мудрість, в родині достаток.

Культурно-мистецька акція Київщина – колиска моєї душі

До нових зустрічей!
До нових перемог!
До нових творчих, захоплюючих проектів!

Ганна Кліщ, КОЦНТКОР

<< Назад