Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 грудня 2017 року

На Київщині до родини Національної спілки театральних діячів України долучилися шістнадцять саксаганців


У Театрі імені Саксаганського відбулося урочисте вручення членських квитків НСТДУ. Національна театральна спільнота поповнилася талановитими творчими особистостями, які щодня працюють для розвитку театрального мистецтва України.


Бути дотичним до Національної спілки театральних діячів України – висока шана та подяка за працю для кожного театрала. Отримати членський квиток – це гордість та визнання. Це розуміння того, що твоя щоденна напружена робота є важливою.
Цього разу до теплої і дружньої родини Національної спілки театральних діячів України долучилися аж шістнадцять саксаганців – артисти драми, артисти-вокалісти, заступник директора, завідуючий трупою, балетмейстер-постановник, режисери-постановники, керівник літературно-драматургічної частини, керівник відділу маркетингу і реклами та помічник режисера.

Та для саксаганців це не лише висока нагорода. Адже вони розуміють, що відтепер їхня відповідальність множиться на сто! Хоча колектив театру під керівництвом генерального директора – художнього керівника заслуженого діяча мистецтв України В’ячеслав Ускова, який є директором Київського міжобласного відділення НСТДУ, завжди за можливості старається долучитися до заходів, організованих Національною театральною спілкою, та підтримати свою театральну сім’ю під керівництвом народного артиста України Богдана Струтинського.

Отож, театральна родина України росте та процвітає. Дай, Боже, їй довгого та щасливого життя! А саксаганці в свою чергу обіцяють завжди бути гідними високого звання та підтримувати усіх своїх родичів!