Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 березня 2017 року

Білоцерківському краєзнавчому музеї  відкрилася фотодокументальна виставка «Київщина – земля, коронована сонцем», до 85  річчя заснування Київської області

Київщина – край, багатий на культурну спадщину попередніх поколінь – цінності археологічного, етнографічного, історичного, мистецького, наукового і художнього значення – є скарбницею української культури. Саме на цій землі протягом віків відбувалися важливі історичні події, в яких вигартувався український народ, сформувалися засади і традиції української державності.

Експозиція виставки розкриває історію Київської області з 1932 року до теперішнього часу. На виставці представлені  документальні матеріали та фотографії, які висвітлюють найважливіші  події Київщини: самовіддану працю населення у довоєнні роки, порив ентузіазму та героїчну працю в роки післявоєнної відбудови народного господарства, особливості промислового виробництва, бурхливі події років перебудови суспільства та становлення державності. Окремий розділ експозиції присвячено економічному та суспільно-політичному життю Київщини  в роки незалежності України.

Як і в минулому, сучасна Київщина – один з найважливіших регіонів України, в якому сфокусовані найсуттєвіші риси буття нашого народу. За свою історію вона зробила неоціненний внесок у розвиток світової цивілізації, стала основою, серцевиною розбудови не тільки Української держави, а й усієї слов’янської спільноти.

<< Назад