Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 березня 2017 рокуПро Театр імені Саксаганського знімуть телевізійну програму!

Про Театр імені Саксаганського, як про один із найкращих обласних театрів України, знімуть телевізійну програму. Символічно, що вийде програма «Надвечір’я» в ефір 27 березня – у Міжнародний день театру. І транслюватиме її телеканал «UA: Перший».

Театр імені Саксаганського Театр імені Саксаганського

Саксаганці відчувають гордість за те, що з-поміж сотні українських обласних театрів саме їхню рідну домівку обрали найкращою.

08 березня, у театрі кілька годин відбувалися масштабні зйомки повнометражної телепрограми про роботу, здобутки та підкорені саксаганцями мистецькі вершини. Другий етап зйомок відбуватиметься у Києві.

Театр імені Саксаганського Театр імені Саксаганського

Знімальна група спілкувалася з театральними працівниками і глядачами, здійснила екскурсію театром, відвідавши відділи і цехи, та насолодилася грандіозною шоу-програмою «Cherchez la femme», що присвячена Міжнародному дню жінок.

Також інтерв’ю телеканалу дав депутат Київської обласної ради, голова постійної комісії з питань освіти, науки, культури, духовності та релігії КОР Анатолій Даниленко. Анатолій Степанович наголосив на потребі розвитку Театру імені Саксаганського та на його важливості для Київської області.

Отож, усі саксаганці в очікуванні 27 березня. Адже у цей день вони не тільки відзначатимуть своє професійне свято, а й з гордістю переглядатимуть телепрограму про свій театр. Тоді вся Україна ще раз переконається, наскільки плідно, впевнено, насичено та продуктивно розвивається театральне життя Київщини!