Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

14 березня 2017 року

Туристичними стежками Київщини


До 85-річчя утворення Київської області

До 85-річчя утворення Київської області До 85-річчя утворення Київської області

Київщина
– край, що має глибоке і давнє коріння. Якщо Київ вважають серцем України, то Київщина – це її душа. Київська область як адміністративно-територіальна одиниця сформувалася в лютому 1932 р. У Київській області нараховується 17 заказників, 35 пам’яток природи, 8 парків — пам’яток садово-паркового мистецтва і 12 заповідних урочищ. Київська земля явила світові таких визначних державних мужів, як Ярослав Мудрий, Іван Мазепа, Феофан Прокопович, Іван Сошенко, Павло Чубинський, Григорій Косинка, Іван Козловський, Андрій Малишко, Іван Драч, Ліна Костенко, Шолом-Алейхем і багато інших видатних особистостей.

До 85-річчя утворення Київської області До 85-річчя утворення Київської області

У Київській обласній бібліотеці для юнацтва відбулася відеоподорож Київщиною «Просто любити свій край». Ведучі заходу, завідуюча відділом обслуговування О.О. Шмідт та провідний бібліограф С.М. Колосюк цікаво донесли до користувачів інформацію про історію нашого краю та самобутні і цікаві місця Київщини. Також присутні ознайомилися із постійно діючою книжковою виставкою «Київщина – душа і серце України».

До 85-річчя утворення Київської області До 85-річчя утворення Київської області

Київщина сучасна
– це благодатний край туризму й відпочинку, що залюбки відкриває подорожнім спадщину, археологічні, історичні, мистецькі, наукові та художні пам’ятки. Мальовнича природа цього краю, трагічна й водночас героїчна його історія, надбання прадавньої культури, приклад незабутніх пращурів, безумовно не можуть не позначитися на духовному світі гостей краю.

85-річчя утворення Київської області 85-річчя утворення Київської області