Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 жовтня 2017 року

Пілотний навчальний проект «Для молодих і разом з молодими» в дії

На два дні  - 10-11 жовтня 2017 року КЗ КОР «Київська обласна бібліотека  для юнацтва» перетворилася на площадку з навчання в рамках пілотного навчального проекту «Для молодих і разом з молодими».  У бібліотеці відбулося третє заняття  на тему: «Бібліотечні проекти та  методика їх створення» за участю працівників бібліотек, що обслуговують юнацтво  районних та міських централізованих бібліотечних систем Київської області.

Відкрила заняття директор КЗ КОР «Київська обласна бібліотека  для юнацтва» Г. Й. Сорока.  Вона ознайомила учасників з низкою питань, що обговорювалися на Міжнародній науково-практичній конференції «Заради дитини працюємо і творимо!», яка відбулася 4-7 жовтня 2017 р. у Національній бібліотеці України для дітей.

Навчання проходило за затвердженою програмою: Письменницький марафон NaNoWriMo в бібліотеці та Пункти доступу до європейської інформації в бібліотеках, консультації надала Т. І. Василькевич, заступник директора з науково-методичної роботи, про фандрейзингову діяльність нашої бібліотеки розповіла Н.В. Яворська, завідувач відділу комплектування та каталогізування документів.

Під час практичного заняття, яке проводили Н.О.Кліменко, завідувач науково-методичного відділу, та Л.О. Соколовська, провідний методист науково-методичного відділу, було надано методичні і практичні поради щодо створення буктрейлерів, розглянуто можливості програми VideoPad Video Editor в монтуванні відеороликів, також продемонстрували власні створені продукти - буктрейлер «Рівняти дорогу Йому» на роман Миколи Горбаля «Повернення» та «Король ринкової вулиці» М. О. Бакуменка.

Для молодих і разом з молодими Пілотний навчальний проект

<< Назад