Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 жовтня 2017 року

07 жовтня на території Національного музею – заповідника «Битва за Київ у 1943 р.» вперше відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Дня бійця територіальної оборони Київщини. В усіх районах та місцях обласного значення Київської області також вперше проводилися заходи по відзначенню Дня бійця територіальної оборони.

З привітальним словом до присутніх звернулися: О. Л. Горган, голова Київської обласної держадміністрації, С. Б. Бесараб, генерал – лейтенант, заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, Р. М. Кириченко, голова Вишгородської районної ради районної ради, Савенок

В. В., начальник району територіальної оборони району, голова Вишгородської райдержадміністрації та інші.

В знак пошани до Подвигу воїнів – визволителів від учасників – бійців територіальної оборони були покладені квіти до Пам’ятника воїна – визволителя та до Залу слави воїнів АТО.

В рамках святкового заходу відбулося вручення подяк, посвідчень військовозобов’язаним, що призначені до загону територіальної оборони, показовий виступ дитячого спортивного клубу «Характерник» із нового виду спорту – хортингу.

Військовий комісар Вишгородського районного комісаріату М. В. Прибора розподілив учасників- бійців територіальної по об’єктах, де інструктори провели показові навчання, з підведенням підсумків.

Після закінчення навчань усі присутні відвідали музей та ознайомилися з його експозицією.

Усіх бажаючих пригощали солдатською кашею.

День бійця територіальної оборони Київщини День бійця територіальної оборони Київщини

<< Назад