Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

12 вересня 2017 року

За ініціативи управління культури, національностей та релігій Київської облдержадміністрації спільно із Шамраївською сільською радою,  за сприяння депутата Київської обласної ради Л. Глиняного, 29-30 вересня 2017 року відбудеться III відкритий молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні  «Шамраївські зорі».

Захід було започатковано в 2015 році з метою відродження національних традицій та виховання патріотизму у підростаючого покоління, популяризації у молодіжному середовищі української патріотичної пісні.

У фестивалі беруть участь молоді виконавці зі столичної області,  в їх число входять дуети, тріо – учасники аматорських колективів, що працюють при закладах культури Київщини, представники студентської та учнівської молоді вищих, середніх, середніх спеціальних навчальних  закладів, що проживають в Київській області, студенти КВНЗ КОР «Коледж культури і мистецтв».

Патріотичні пісні з глибинним національним корінням  - є одним з методів зміни внутрішньої культури українця. Слово через пісню – це потужна зброя, яка допоможе сучасним героям, які відстоюють нашу територіальну цілісність та незалежність в зоні АТО.

молодіжний фестиваль-конкурс сучасної патріотичної пісні  «Шамраївські зорі»

<< Назад