Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

06 вересня 2017 року

Тематичні уроки «Євроінтеграція України» в КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

На виконання Указу Президента України від 21 лютого 2017р. №43 «Про Концепцію вдосконалення інформування громадськості з питань євроатлантичної інтеграції України на 2017-2020 роки» та з нагоди Дня знань, 1 вересня 2017р., в Яготинському історичному музеї були проведені тематичні уроки «Євроінтеграція України» для учнів 6-их класів Яготинського НВК №3 (класні керівники: Яременко Р.М. та Мосьпан Т.Б.), на яких учні коротко ознайомились з історією Яготина, що є складовою України, адже вони є учасниками творення нової української держави. 

Основним напрямом державної політики, як внутрішньої, так і зовнішньої, Україна обрала європейський вибір, кінцевою метою якої має бути повноправне членство в Європейському Союзі. Для України євроінтеграція – це шлях модернізації економіки, залучення іноземних інвестицій і новітніх технологій, підвищення конкурентоспроможності вітчизняного товаровиробника, вихід на світові ринки, в тому числі і на ринок фінансових послуг.

Слід наголосити, що Європейський вибір означає, насамперед, економічні та соціальні перетворення. Цілями та завданнями України при цьому є глибокі та якісні перетворення у всіх сферах суспільного життя.

<< Назад