Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

9 серпня 2017 року

Театр імені Саксаганського – яскрава перлина Київщини!

Театр імені Саксаганського офіційно та урочисто відкрив 84 театральний сезон. На відкриття завітали глядачі та високоповажні гості зі всієї Київщини. Саксаганці подарували шанувальникам неймовірну шоу-програму і незабутні емоції, а гості свята взамін побажали колективу театру невичерпного натхнення і ще більших успіхів у новому театральному сезоні.

У глядацькому залі зібралися гості з Таращі, Узина, Борисполя, Сквири, Володарки, Обухова, Василькова, Фастова, Рокитного, Києва… Вся область разом із саксаганцями святкувала відкриття 84 театрального сезону!

Генеральний директор – художній керівник Театру імені Саксаганського В’ячеслав Усков зачитав лист-привітання від керівництва Київської обласної держадміністрації, головними тезами якого були підтримка, розуміння та побажання успіхів і розвитку у новому сезоні, та офіційно оголосив 84 театральний сезон відкритим, поділившись з глядачами планами на майбутній сезон.

Також успіхів у 84 сезоні від Київської обласної ради побажала депутат Наталія Бігарі, зазначивши, що театр імені Саксаганського – це перлина, яку на сьогоднішній день потрібно зберегти, відстояти колектив і дати можливість усій Київщині насолоджуватися тим талантом, який сьогодні дарують саксаганці. Пані Наталія наголосила, що просто необхідно всіма силами підтримувати один з найкращих обласних театрів України.

Отож, саксаганці повернулися до роботи, сповнені силами та безмежним натхненням дарувати нові роботи, віддячуючи шанувальникам за їхню щиру любов та працюючи для розвитку театрального мистецтва України!

Театр імені Саксаганського

<< Назад