Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 серпня 2017 року

Герої АТО! Нам є на кого рівнятись!

До Дня пам’яті загиблих учасників АТО

Військовий конфлікт на Сході нашої України розпочатий російськими загонами, які вторглися на територію українського Донбасу у квітні 2014 року. Конфлікт має характер міжнародного і став продовженням російської збройної агресії проти України. На жаль зростає кількість поранених та загиблих у цій жорстокій та гібридній війні. Бо саме цими днями та хвилинами ціною власного життя найкращі сини і доньки України виборюють право нації на світле майбутнє.

У Київській обласній бібліотеці для юнацтва розгорнута виставка газетно-журнальних статей «Герої АТО! Нам є на кого рівнятись!», Також Ви підготовлено інформаційно-методичні матеріали бібліотеки: «Українська армія: відродження», «Революція гідності», «Тернистий шлях до Незалежності», «Історик і будівничий нації» (до 150-річчя від дня народження М.С. Грушевського, українського історика, письменника, громадського і політичного діяча).

Нині нам не можна втрачати віру і надію. Ми просто не маємо на це права, бо ціна нашої Перемоги надто велика. Ці чоловіки і жінки воюють не заради нагород, а заради Перемоги, щоб українці раділи життю та були щасливі.

<< Назад