Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

Акція «Вишивана моя Україна»

Музей «Флігель Тараса Шевченка» (КЗ КОР «Яготинський історичний музей») 26 липня 2017 р. прийняв акцію під назвою «Вишивана моя Україна», де біля приміщення, в якому в 1843-1845 роках перебував Тарас Шевченко, було виставлено вишивану карту України (3х4 метри), до створення якої долучилися казначеї всіх областей та м.Києва.

Всеукраїнська казначейська акція «Вишивана моя Україна» була започаткована з нагоди 25-ї річниці Незалежності України. Початок вишивання було розпочато 8 серпня в Управлінні Казначейства у м. Дзержинську (нині м. Торецьк) у  Донецькій області, де з робочим візитом перебувала очільниця Казначейства Т.Слюз. У рамках серпневої робочої поїздки до Донецької та Луганської областей Голова Казначейства власноруч привозила казначеям карту для доповнення орнаменту, нанесення на неї символів міст.

Акція «Вишивана моя Україна» Акція «Вишивана моя Україна» детальніше

Відтоді вишивана карта України передавалася казначеями з однієї області до іншої, наповнюючись кольорами, візерунками і теплом душі всіх, хто долучився до акції.

Працівники  управління Державної казначейської служби України в Яготинському районі, на чолі з начальником Шаврицьким М.Ф.,  теж брали участь у вишиванні карти України. З цією подією їх привітав директор музейного комплексу Шулла І.І. разом зі своїми науковими співробітниками.