Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

22 серпня 2017 року

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 серпня 2017 року відбудеться
III Обласний фестиваль національних спільнот «Київщина-сузір'я злагоди»

З нагоди відзначення 26-ї річниці незалежності України в Київській області відбудеться щорічний фестиваль національних спільнот «Київщина-сузір'я злагоди».

Місце проведення: КЗ КОР «Національний музей-заповідник «Битва за Київ у 1943 році» (Київська область, Вишгородський район, с. Нові Петрівці, вул. Ватутіна, 67).

Час проведення: початок реєстрації учасників о 10 год. 00 хв.

Організатори: управління культури, національностей та релігій Київської обласної державної адміністрації.

Мистецько-культурні заходи відбудуться за участі керівництва області, дипломатичного корпусу, представників Міністерства культури України, релігійних організацій та церков, національних меншин, громадських організацій та обласних підприємств, установ, організацій в галузі культури.

Програма заходів буде складатись з 2-х частин: «Духовно-культурна платформа» та «Пікнік Єдності»:

Перша частина заходів передбачає покладання квітів та оглядову екскурсію. Робота «Духовно-культурної платформи» розпочнеться з вітальних промов керівництва області, послів та представників дипломатичного корпусу, Міністерства культури України, духовенства, почесних гостей. Головною метою платформи є налагодження зв’язків, обмін досвідом та пошук нових можливостей щодо поглиблення співпраці. Учасників та гостей платформи чекають презентації організацій, їх співпраця з іншими національно-культурними товариствами, релігійними організаціями, урядовими та неурядовими установами та пропозиції щодо подальшої реалізації спільних проектів.

Метою «Пікніка Єдності» є популяризація культури, звичаїв та традицій різних народів, неформальна міжкультурна та міжрелігійна комунікація. На зазначеному заході всі охочі можуть спробувати національні страви різних народів світу і звісно ж українську кухню. На сцені виступатимуть творчі колективи та заплановане проведення інтерактивів на тему толерантності, взаєморозуміння та ін.

Родзинкою заходу стане локація «Творчі надбання Київщини», на якій будуть представлені виставка українських рушників, вишиванок та одягу, гравюр, писанок, виробів гончарства за участю майстрів народної творчості.
Організатори фестивалю також планують разом з керівництвом області, послами, високоповажними представниками дипломатичного корпусу, Міністерства культури України, керівниками релігійних організацій та церков, національно-культурних товариств висадити «Алею дружби» приурочену до Дня незалежності України та 85-ї річниці утворення Київської області.

<< Назад