Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

26 червня 2017 року

Нещодавно на території Національного музею-заповідника «Битва за Київ у 1943 році» відбулося святкування 15-ї річниці створення Міжнародної громадської організації «Міжнародний союз козацтва»

 
Відкрив захід Верховний отаман козацтва Гуляков Павло Кирилович, який привітав всіх присутніх та оголосив хвилину мовчання по загиблим у роки Другої світової війни. Адже,саме цього дня 76 років тому нацистська Німеччина напала на територію Радянського союзу. Поминальну молебень за загиблими солдатами-червоноармійцями провів отець Віктор,настоятель Свято-Покровської церкви села Нові Петрівці.


Голова Новопетрівської сільської ради Старенький Р.М.  привітав учасників заходу,наголосив про важливість існування таких організацій та проведення  уроків з національно-патріотичного  виховання молоді. Також згадав загиблих новопетрівчани які не повернулися до рідного села у роки Другої світової війни.
Відбулося урочисте покладання квітів до пам’ятника воїну визволителя та до пам’ятника  Невідомого солдата.
Начальник генерального штабу Міжнародної громадської організації «Міжнародний союз козацтва» Жовмерчук Василь Іванович оголосив наказ Верховного отамана про відзначення  козаків ювілейними нагородами з нагоди 15- річчя з дня створення організації.
Цього дня у музеї було відкрито філателістичну виставку «Україна -козацька держава», автора Олександра Канівця. По закінченню всі присутні оглянули виставку та експозицію музею.
Після огляду відбулося неформальне спілкування учасників заходу на території музею.