Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

13 липня 2017 року

13 липня 2017 року виповнилося 107 років від дня народження славетного земляка, патріарха вітчизняної енергетики, Петра Степановича Непорожнього, видатного вченого, професора, доктора технічних наук, міністра енергетики та електрифікації колишнього СРСР, автора багатьох фундаментальних наукових праць і монографій.

Працівники КЗ КОР «Яготинський історичний музей» в цей  день взяли участь в офіційному покладанні квітів до пам”ятника Петра Степановича Непорожнього в м. Яготині.

Пізніше, в Краєзнавчому музеї імені славетного земляка Міністра енергетики та електрифікації колишнього Радянського Союзу П.С. Непорожнього в с. Кулябівка Яготинського району відбувся захід «Серце моє - енергетика». Почесними гостями на святі була делегація ГО «Всеукраїнська Рада ветеранів праці енергетики» з міста Києва. Під час урочистостей перший заступник Голови правління Томаш Зоя Павлівна вручила грамоту колективу музею за багаторічну співпрацю з ветеранами енергетики, збереження історично-культурної спадщини Яготинського району та пам’яті про видатного односельчанина – громадського діяча Петра Степановича Непорожнього. Також на заході були присутні керівництво району,  колектив Кулябівської сільської ради та інші шановані гості і жителі сіл Кулябівка та Шевченкове. Після урочистої частини гості відвідали музей, де їм була проведена екскурсія.

Петро Степанович дуже любив українську пісню і на заході вона прозвучала у виконанні самодіяльного колективу «Чарівниця» Кулябівського сільського будинку культури.

107 років від дня народження Петра Степановича Непорожнього 107 років від дня народження Петра Степановича Непорожнього

<< Назад