Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

07 квітня 2017 року

Зустрічі з атовцями з нагоди Дня Національної гвардії України в
КЗ КОР «Яготинський історичний музей»

Сучасна Національна гвардія України - підрозділ, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ України та має правоохороні функції, була створена 12 березня 2014 року Законом України «Про Національну гвардію України». До її складу увійшли внутрішні війська України, добровольці і патріоти, що стали на захист народу і державності України в один з найважчих моментів у новітній історії країни, посягань на її цілісність і суверинітет.

З 27 по 30 березня 2017 р. в Історичному музеї з нагоди Дня Національної гвардії пройшли зустрічі наукових працівників із захисниками рідної держави, земляками-яготинцями Панасюком Андрієм Анатолійовичем та Прожогою Сергієм Вікторовичем.

Панасюк Андрій Анатолійович одним з перших пішов захищати Україну. Його бойовий шлях проліг від Маріуполя до Краснодона у складі 72-ї бригади ОМБР. Старший сержант помічник гранатометника з болем в очах згадує тривожні військові будні, своїх побратимів, підтримка яких дуже цінується у важку годину.

Прожога Сергій Вікторович – родом із Луганщини і тому не задумуючись, добровольцем, став на захист землі, де вперше побачив світ, де пройшли його дитячі та юнацькі роки. Військову службу ніс у м.Дебальцеве. Нині Сергій Вікторович очолює Асоціацію учасників АТО.

Наприкінці зустрічі наші захисники залишили свій підпис на прапорі України, що є частиною експозиції, присвяченої воїнам-землякам АТО та оглянули експозиційні зали Історичного музею.

<< Назад