Приймальня управління
(044) 286-87-48

 

 

07 березня 2017 року

Саксаганці закохали у себе жителів м. Нова Каховка, Херсонської області!

28 лютого колектив Театру імені Саксаганського відвідав Нову Каховку, що на Херсонщині. Зі всіх мистецьких колективів саме цей театр запросили відкривати оновлений та відремонтований місцевий Палац культури.

Спеціально підготовлена яскрава та феєрична шоу-програма дивувала глядачів високою майстерністю виконання кожної пісні, кожної хореографічної композиції, кожного сказаного слова. Море сюрпризів та відчуття справжнього свята не залишили байдужим жодного новокаховчанина.

Перед виходом на сцену артисти-саксаганці, звичайно, відчували неймовірний трепет і хвилювання, але бурхливі аплодисменти та вигуки «Браво!» заглушили ці хвилювання і подарували не тільки впевненість у власних силах, а й ще одне визнання.

Місцеві жителі відкрили для себе високий талант саксаганців, а Театр імені Саксаганського освоїв ще один сценічний майданчик для подальшої співпраці. А п’ятсот кілометрів відстані між містами – хіба ж це перешкода? Авжеж ні! Для мистецтва не існує перешкод! І саксаганці вже не перший рік доводять це, даруючи свою творчість по всій Україні!

<< Назад