Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

31 травня 2017 року

31 травня 2017 року  працівники Картинної галереї  КЗ КОР «Яготинський історичний музей» радо вітали гостей із сусідньої Польщі.

Відвідувачі ознайомилися з прекрасним зібранням творів відомих українських художників, полотна яких експонуються в багатьох музеях Європи.  Незабутні враження справили на них роботи  Катерини Білокур, адже  її мистецтво зачаровує своєю неповторністю. В теплій атмосфері промайнув час екскурсії. Дирекція музею на згадку про Яготин   гостям подарувала пам’ятні  сувеніри.

Наявність багатої  культурної  спадщини  приваблива для зарубіжних відвідувачів. Такі екскурсії сприяють транскордонному співробітництву, поширенню інформації про туристичні можливості  Яготинщини.  Популяризують музейну справу та сприяють розвитку туристичної галузі.

Учасники зустрічі  ознайомилися з експонатами музею, діорамою, військовою технікою, поклали квіти до монументу «Символ миру» Європейської вулиці скульптур, Пам’ятника воїнам – визволителям та Невідомому солдату. А також обговорили подальшу співпрацю на теренах національно - патріотичного виховання та збереження історії. Найперше ішлося про створення меморіалу миротворців-українців, які брали участь у погашенні воєнних конфліктів по всьому світові. Як сказав директор заповідника  Іван Вікован, побудова меморіалу стане новою сторінкою історії музею, розповіддю про героїзм українських воїнів. і пообіцяв, що серед музейних експонатів з’явиться тематична експозиція  із подарунків гостей, які передали йому прапор В’єтнаму, книги про цю чудову країну та вручили почесну грамоту колективу музею.

 Гостей – загальною чисельністю до півтори сотні осіб - привітали школярі Вишгородщини та представники місцевої влади.