Меморіальний музей-садиба І.С.Козловського
Храм Бориса і Гліба
Національний музей Битва за Київ у 1943 році
Колонада Луна
Меморіальний музей Г.С.Сковороди
Творчі колективи
Творчі колективи
Меморіальний комплекс гетьману України Івану Мазепі та українському козацтву
					
				

Приймальня управління
(044) 286-87-48


 

 

30 травня 2017 року

літературний квест «Лабіринтами бібліотеки для дітей»25 травня в Київській обласній  бібліотеці  для дітей відбувся черговий літературний квест «Лабіринтами бібліотеки для дітей». Учасниками літературного змагання стали читачі-учні 5-А класу  гімназії №136 м. Києва.

Умови квесту та його проходження по навігаційній карті були розроблені фахівцями бібліотеки. Метою цього бібліотечного квесту під назвою «Лабіринтами бібліотеки для дітей», було поширення знань серед читачів-дітей про Київську обласну бібліотеку для дітей, її можливості в наданні інформаційних послуг.

Перед початком змагань учасники розділилися на дві команди  - команду  «Блискавка» та команду  – «Переможці».  Кожна команда отримала мапу квестової зони, на якій були позначені зупинки.  Вони проходили через відділи бібліотеки: відділ обслуговування читачів-дошкільників і учнів 1-4 класів, відділ обслуговування читачів-учнів 5-9 класів, відділ естетичного виховання, відділ комплектування, відділ довідково – бібліографічної та інформаційної роботи.

На цих зупинках учасників чекали спеціальні «агенти» із завданнями для команд. Квест розпочався! Юні літературознавці з величезним азартом поринули в пошукові лабіринти. Обидві команди мали пройти одні й ті ж зупинки, але рухалися різними маршрутами. Для кращої орієнтації в пошукових лабіринтах  команди супроводжували координатори. Ними були  бібліотекарі.

Здійснюючи зупинки на маршруті,  учасники   з великою цікавістю та ентузіазмом давали  відповіді на запитання і отримували своєрідні ключі - підказки для подальшого маршруту.

літературний квест «Лабіринтами бібліотеки для дітей»Таким чином бібліотекарі Київської обласної бібліотеки для дітей розкрили дітям-користувачам різноманітні можливості Київської обласної бібліотеки для дітей у поєднані активного відпочинку з набуттям нових знань, а саме: як книга потрапляє до бібліотеки, що таке інвентарна книга, що таке каталог і які вони бувають, як знайти, за допомогою інтернет, потрібну інформацію, як користуватися електронним каталогом, яка література зберігається у відділі естетичного виховання, як розставлені книги на полицях, які виставки є у відділах обслуговування, познайомились з мультимедійними продуктами, створеними бібліотечними працівниками.

Було дуже приємно бачити  зацікавленість читачів-пошуковців у квесті та книгах з різних напрямків знань. Це - енциклопедії, книги про тварин, рослини, книги сучасних українських авторів, та інші. Багато з цих книг читачі взяли з собою на абонементі для домашнього читання.

Квест показав, що вчитися –  це весело та круто! І не завжди потрібно для цього сидіти за партами. Можна ось так в бібліотеці, в формі змагань, відкривати для себе  щось нове.
Квест - це чудова можливість весело та з користю провести час в бібліотеці з друзями, однокласниками, та й просто з чудовою компанією